O firmie

Dlaczego jesteśmy wyróżniającą się firmą?

Zajmujemy się organizacją szkoleń BHP, przeciwpożarowych (ppoż.),szkoleń z zasad udzielania pierwszej pomocy oraz usług zapewniających bezpieczeństwo w państwa firmie. Kursy prowadzimy w oparciu o sprawdzone materiały branżowe zgodne z podstawami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Zajęcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i warunków pracy w danej firmie. Za każdym razem nawiązujemy pozytywne relacje z naszymi klientami, aby przekazać wiedzę niezbędną do wykonywania bezpiecznej pracy.

Nasze szkolenia są połączeniem teorii z praktyczną pracą na danym stanowisku. Działamy realizując potrzeby pod konkretny zakład oraz przedsiębiorstwo. Nasi specjaliści to wieloletni praktycy związani z pracą w ochronie przeciwpożarowej oraz BHP. Ze szkoleń typu warsztatowego przenosimy się więc w rzeczywistości zwiększenie bezpieczeństwa w konkretnej firmie

Nasz cel

Pragniemy być cenionym partnerem, który współtworzy bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Naszym celem jest stawianie sobie doskonalenia skuteczności pracowników oraz organizacji poprzez wsparcie rozwoju umiejętności zawodowych oraz znacznej poprawy bezpieczeństwa pracy. Inspirujemy oraz pobudzamy do działania. Przygotowujemy do zmian firmy, które w znaczny sposób chcą ograniczyć niebezpieczeństwa panuje w danym zakładzie pracy. Pragniemy też pomóc przedsiębiorcom na wypadek kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Pracy oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Pracujemy w atmosferze sprzyjającej indywidualnemu rozwojowi każdego pracownika. Ufamy ludziom dlatego chcemy aby każdy przeszkolony przez nas pracownik znał zagrożenia oraz wiedział jak postępować na każdym stanowisku pracy.